Még egy – remélhetőleg – utolsó erőfeszítés a tél részéről, de mi már a tavaszra készülünk. (tovább…)
Kategória: bonbon
-
Csokimentes nyár
A nyár nem csokoládébarát évszak. (tovább…)
-
Barackszezon
Szegény baracknak sokfelé meg kell felelni. (tovább…)
-
Egy csepp alkohol?
Kis mértékben orvosság, (tovább…)
-
Karácsonyi utánlövés
A decemberi ünnepek elmúltával az ember kerüli az édességet.
-
Új év, új lehetőségek
Sokan lépnek át az új évbe ezzel a gondolattal. (tovább…)
-
Blister formák
Már viszonylag régóta foglalkoztat, hogy két félgömb bonbonból lehet-e egy egész gömböt készíteni. (tovább…)
